Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Następny

PostWysłany: Pią 21:51, 28 Wrz 2007    Temat postu:

Zszedłem z boiska... ruszyłem w strone ławek.. dziwnie sie czułem,gdy wiele osob machało do mnie... podszedłem do Peyton...-Nie stać tyle,tylko sie ruszaj...-wytknelem jej zartobliwie jezyk...pomachałem do Haley..

PostWysłany: Pią 21:53, 28 Wrz 2007    Temat postu:

Odmachałam Lucasowi i dałam mu znak ręką, że było świetnie. Przyglądałam się drugiej połowie. Coś było niewporządku. Chłopaki zaczęli przegrywać.

- Przegrywają... - powiedziałam do Ashlee.

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 21:54, 28 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz
Kate

Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 517

PostWysłany: Pią 21:54, 28 Wrz 2007    Temat postu:

-już się rządzisz.. - uśmiechnęła się do niego - przepraszam, ale dziewczyny nie dawały mi spokoju... zobaczymy sie po meczu?

PostWysłany: Pią 21:56, 28 Wrz 2007    Temat postu:

-wporzadku-uśmiechnełem sie..-ja zmykam do chlopakow...po meczu pojde pod prysznic..i sie zobaczymy... to narazie...miłego tańcowania...;p-powiedziałem..i wrocilem do chlopakow... usiadłem na ławke rezerwowych..i ogladałem mecz...

Byłem naprawdę zdenerowowany. Do końca meczu była niecała minuta, trener poprosił o czas, chodź już nie było szans na wygraną. Zdenerwowany wyszedłem z sali.

PostWysłany: Pią 21:59, 28 Wrz 2007    Temat postu:

Skończył się mecz. Przegraliśmy. Zmęczony i lekko dobity poszedłem na ławkę. Wziąłem ręcznik i owinąłem go wokół szyi, rękoma podparłem głowę.

- No moi chłopcy, mogło być lepiej... - powiedział trener. - Czeka nas dużo pracy - dodał.

PostWysłany: Pią 22:01, 28 Wrz 2007    Temat postu:

-I tak świetnie sie spisałes Nathan.. uwazam,ze byles dobry.. poprostu oni byli lepsi... trener ma racje... czeka nas duzo pracy...-powiedziałem stając przy nim...

PostWysłany: Pią 22:03, 28 Wrz 2007    Temat postu:

-No nie! Pomimo naszego kibicowania przegrali.. ale mecz był świetny..-powiedziałam do Haley..

PostWysłany: Pią 22:04, 28 Wrz 2007    Temat postu:

- Pewnie, że świetny, ale chłopcy przybici - powiedziałam do Ashlee.

PostWysłany: Pią 22:05, 28 Wrz 2007    Temat postu:

-Hmmm.. -powiedziałam smutno.. -Idziesz do nich?-zapytałam z lekkim uśmiechem..

- Dałem ciała, wiedziałem, ze to nie mój dzień. Od rana byłem jakiś nerwowy, wszystko popsułem. Przecież mogłem go wtedy zablokować i nie stracilibyśmy prowadzenia - powiedziałem.

PostWysłany: Pią 22:06, 28 Wrz 2007    Temat postu:

- Tak - powiedziałam. - Nie obrazisz się jak Cię zostawię - zapytałam.

-Jasne, pogratuluj im..-uśmiechnęłam się, pożegnałam z Haley.. i wyszłam z sali..

PostWysłany: Pią 22:07, 28 Wrz 2007    Temat postu:

-To nie Twoja wina.. ja tez moglem sie bardziej przyłozyc w pierwszej połowie... niema co szukac winnych... poprostu przegralismy...chodzmy do szatni...-powiedziałem...poszlismy do szatni..

PostWysłany: Pią 22:09, 28 Wrz 2007    Temat postu: